ART Consulting 

Otaczając się pięknem w sposób umiejętny,  wyrażamy naszą metafizyczną tęsknotę za tym kim jesteśmy. Możemy wpływać na własne lub cudze emocje poprzez sztukę, która potrafi wskazać konkret i prowokować wyobraźnię. Podzielę się swoją wiedzą. Rozpocznę od poznania Ciebie i tego, czym się zajmujesz. Odnajdę artystę, dla którego tworzenie jest czymś w rodzaju powołania połączonego z obsesją.  Zarekomenduję Ci takie prace, które prawdzi­wie przemawiają. Pokażę  jak sprawić, by miejsce w którym mieszkasz lub pracujesz, oddziaływało na dobre samopoczucie wszystkich, którzy się w nim znajdują. Poznając Twoje upodobania, podpowiem, który obraz, rzeźba czy fotografia uzupełnią otoczenie nadając mu smaku, wrażliwości i tworząc jego niepowtarzalną atmosferę.  Dowiesz się jak i gdzie nabyć wartościowe przedmioty, w jaki sposób je wyeksponować, jak odpowiednio oświetlić i jak je chronić.

Każde dzieło potrzebuje przestrzeni aby mogło żyć i emanować siłą przekazu, ale jak rozpoznać dzieło?

Artystyczny świat oferuje dziś wiele, w dobie Internetu dostępność nie jest przeszkodą. Sztuka tymczasem jest drogą rozwoju intelektualnego. Wartościowa kolekcja to efekt stanu posiadania, jaki cenię sobie najbardziej – wiedzy i umiejętności.  Gust należy ciągle rozwijać, głównie poprzez obcowanie z różnorodnością prac, doskonaląc swoje uznanie dla estetyki, poznając sposób pracy, tok myślenia oraz  motywacje artystów. Wielu artystów.

I choć sztuki nie należy rozumieć tylko ją czuć, nie przestaję się uczyć, trenuję oko i wrażliwość, aby doradzać moim klientom na najwyższym poziomie.

W czym tkwi istota pracy Art Konsultanta można przeczytać w felietonie mojego autorstwa, opublikowanym przez portal „Rynek i Sztuka” pod linkiem :  Felieton