HOME STAGING – Indywidualny


HOME STAGING w formie Konsultacji   HOME STAGING w formie Raportu   HOME STAGING w formie Indywidualnej


Forma Indywidualna to między innymi „wykonanie pod klucz” i obejmuje nasze pełne zaangażowanie w projekt, od początku do końca:

  • – wizytę w nieruchomości, analizę i diagnozę problemów,
  • – ustalenie budżetu i przedstawienie koncepcji i zakresu zmian,
  • – pełną stylizację i metamorfozę nieruchomości, poczynając od zorganizowania i przeprowadzenia remontu, jeśli jest niezbędny, poprzez  zakup akcesoriów dekoracyjnych i mebli, po zmianę aranżacji, wyposażenie nieruchomości i profesjonalną sesję fotograficzną w przypadku potrzeby przygotowania oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w internecie, a także doradztwo w zakresie prezentacji oferty potencjalnym nabywcom, zgodnie z posiadaną wiedzą marketingową i ekonomiczną.

  • Remonty: współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas wykonawcami, którzy szybko i solidnie wykonają dla Ciebie usługi z zakresu:tynkowania, malowania, glazurnictwa, hydrauliki, elektryki, usługi stolarskie i inne. Nasza firma gotowa jest również na nawiązanie współpracy w zakresie usług remontowych z fachowcami polecanymi i sprawdzonymi już wcześniej przez właściciela nieruchomości.
  • Cena pakietu „pod klucz” ustalana jest indywidualnie przede wszystkim w oparciu o metraż nieruchomości i ilość pomieszczeń oraz zakres usług.