paweł

współpraca / cooperation

biuro@insediamento.pl


o sobie:

<h4><img class=” wp-image-1400 alignleft” src=”http://www.insediamento.pl/wp-content/uploads/2017/06/FB_IMG_1498499012380.jpg” alt=”” width=”322″ height=”322″ /> <strong>+48 575 878 278 biuro@insediamento.pl</strong></h4>

 Paweł Szatkowski

 

 

 Nie jest wcale egoistą, przeżywa tylko życie dokładnie tak jak chce, a ponieważ bawi go grafika komputerowa,  to on bawi się z nią,  tylko z nią i głównie nocami.  Ma jedną zasadę, której nie możemy bagatelizować – nie wolno nam poganiać Pawła w pracy.  Dzięki niemu poznaliśmy nowy wymiar pojęcia  cierpliwość.  Czas jest dla niego bardziej względny niż dla nas.

To on odkłamuje nasze przekonania. Wiemy , że grafik to nie tylko operator komputera od strony cyfrowego przetworzenia obrazu i że zawód  ten wymaga czegoś więcej, niż obeznania ze skrótami klawiszowymi. Wiemy  już też, że bycie grafikiem nie polega na tym, że otwiera się program, klika przycisk „zrób projekt”, wpisuje wytyczne w specjalne okienko i przesuwa suwaczek  od 0 do 100% wskazując jak bardzo ma być dobry.

Więcej o Pawle nie napiszemy, ponieważ nic więcej  o nim nie wiemy,  przypuszczamy tylko, że ma grupę krwi C:\